Monday, November 01, 2004

:: انا انذر نکم عذابا قریبا :: بدرستیکه ما بیم کردیم شما را از عقوبتی نزدیک

نمونه هایی از توهین به مقدسات اسلام توسط حسین درخشان که در وبلاگش به ثبت رسیده است
........
متن پایین را همین چند دقیقه‌ی پیش، با ایمیل، از پروردگار متعال دریافت کردم که بدون شرح و تفسیر، عینا می‌آورمش. اینکه چطور آن را برای خودتان تفسیر کنید با خودتان است. نظراتتان را می‌خوانم و برای همان آدرس ایمیلی که از پروردگار دارم می‌فرستم، ولی آنها را در بخش نظرات منتشر نمی‌کنم. (اگر ضریب هوشی‌تان بالای ۹۵ است ادامه دهید. اما اگر پایین‌تر از ۹۵ است، اول پایین نامه را ببینید.)
بندگان عزیزم،
با تشکر فراوان بخاطر عبادت‌های‌تان و عذرخواهی بخاطر تاخیری که گهگاه در اجابت دعاهایتان، به دلیل حجم سنگین آنها و کمبود فرشته پیش‌می‌آید، باید خبر مهمی را به اطلاعتان برسانم.
به علت مشکلات فنی و اداری پیچیده‌ای که بخصوص در صد سال گذشته در کاثنات و بخصوص کره‌ی محل سکونت شما پیش‌آمده است، با کمال تاسف باید اعلام کنم که پروژه‌ی امام دوازدهم شیعیان، آقا امام مهدی (عج سابق)، از این لحظه بطور رسمی لغو یا بقول خودتان کنسل می‌شود.
پس از دهه‌ها بحث و گفتگو درباره‌ی عواقب و جوانب ظهور، من و خود امام دوازدهم، به این نتیجه رسیدیم که به دلایل متعدد که از حوصله‌ی بشری خارج است، با توافق و همراهی کامل، این تصمیم تلخ را بگیریم.
بدیهی است که پاداش انتظار و صبر و تلاش هزاران ساله‌ی شما بندگان بی‌همتای زمینی‌ام، سر جای خود باقی است و با لغو شدن این پروژه از بین نمی‌برد.
با قدردانی و علاقه‌ی متقابل،خداوند متعال
** تذکر برای خوانندگان عزیز با ضریب هوشی کمتر از ۹۵: این یک مطلب طنز است، بدون اینکه قصد توهین به مقدسات هیچ کس یا گروهی داشته باشد. اما هر کسی آزاد است هر جور می‌خواهد آن را تعبیر کند. اما این تعبیرها الزما با منظور نویسنده‌ی متن سازگار نیست.
...........
درضمن از تمام کسانی که واقعا عقيده به سازگاری اسلام با حقوق‌بشر دارند، خواهش می‌کنم تکليفشان را فقط با همين يک آيه از قران که به صريح‌ترين شکل ضد زن، Sexist و ضدحقوق‌بشر است روشن کنند:
الرجال قوامون على النساء بما فضل الله بعضهم على بعض و بما انفقوا من اموالهم فالصالحات قانتات حافظات للغيب بما حفظ الله و اللاتي تخافون نشوزهن فعظوهن و اهجروهن في المضاجع و اضربوهن فان اطعنكم فلا تبغوا عليهن سبيلا ان الله كان عليا كبيرا (سوره‌ی نساء، آيه‌ی ۳۴)
.............
اين يکی از بامزه‌ترين نظرسنجی‌هايی ‌است که در عمرم حالا ديده‌ام:
سوال: چرا در جامعه غفلت از امام عصر، عليه السلامِ وجود دارد؟- ضعيف بودن آگاهي مردم. - واهمه پنهان از اعمال خودمان - حس بي‌نيازي بخاطر تكنولوژي - عملكرد غير شايسته مسؤولین. - زندگي و اشتغال شبانه‌روزي. - مطرح نشدن در كتب درسي. - نبود راه‌هاي طرح اين موضوع. - هيچ غفلتي در اين‌باره نيست.
...........
آقا آب دستتان است زمين بگذاريد و برويد Blue Room اين هفته را تا عوض نشده گوش بدهيد که از حدود دقيقه‌ی ۵‌اش يک آهنگ دارد که صدای خواندن سوره‌ی حمد با يک صدای خيلی باحالی در آن ميکس شده. مشخصات آهنگ اين است:Subtonal vs Fresh Moods - 'Semitones In Darkness' (Mikrolux)
در ضمن، زور نزنيد. عمرا اگر بتوانيد mp3 کاملش را پيدا کنيد. چون که آهنگ فقط روی صفحه است. مگر اينکه که شانس بياوريد.
البته مراقب باشيد يک‌وقت اين حزب‌اللهی‌ها نيفتند دنبال شلوغ‌بازی و شکايت و اين حرفها. چون آهنگ اصلا حالت توهين يا تمسخرآميز ندارد و خيلی هم اتفاقا باحال و دلنشين است.
تکميل:- آبی را که زمين گذاشتيد دوباره برداريد. چون سرور بی.بی.سی اين‌قدر شلوغ شده که ديگر راه نمی‌دهد. برويد و بعدا آن را گوش دهيد.
- به لطف خواننده‌های کامنت‌گذار يک بخش‌ کوچکی از آهنگ را می‌توانيد در اين صفحه‌فروشی اينترنتی بشنويد.
- مردم پايين مطلبی درهمين باره در متافيلتر، چند آهنگ‌ ديگر را که در آن از صدای قرآن استفاده شده فهرست کرده‌اند.
- حالا فرض کنيد که رفته‌ايد کلاب و داريد عبادت می‌کنيد، يک دفعه می‌بينيد يکی دارد حمد و سوره می‌خواند... التماس دعا حاج آقا!
- کسانی که مذهبی هستند نخوانند. ولی تصور کنيد که ايران بشود مثل بقيه‌ی جاهای دنيا. بعد مثلا يک مسجد يا ساختمان قديمی را در ارگ بم کرمان بگيريد و تبديلش کنيد به يک کلاب/لانژ خيلی مردن با ديزاين داخلی خيلی مينيمال، با نورهای خيلی نرم و چراغ‌های خوشگل، و آن طاق‌ها و قوس و انحناهای کاهگلی بی‌نظير. آخ آخ عجب بهشتی می‌شود. بعد برادر متعهد ديپ‌ديش و بقيه‌ی برادران دی.جی ايرانی يا غير ايرانی را دعوت می‌کنيد تا همه را به فيض الهی برسانند. (البته اگر ديواره و سقف‌هايش نريزد!) در ضمن، من خودم تا حالا اکستسی نخورده‌ام. شما هم نخوريد. می‌گويند اثرات جانبی بعدی دارد. چيزهای طبيعی‌ای هست که انگار ضرری ندارد. بعد از تحقيق، خدمتتان معرفی می‌کنم.
- آخ که اگر خانواده‌ی رفسنجانی جرات داشتند می‌توانستند ارگ بم را تبديل به ايبيزای خاورميانه کنند. آن ساختمان‌ها و آن کوير. (البته من فقط عکس‌هايش را ديده‌ام. ولی همان کافی است.) شايد هم يک روز کردند. پول همه چيز را حل خواهد کرد.
- تاحالا دينی که موسيقی نداشته باشد ديده‌ايد؟ موسيقی آن‌قدر مهم شده که الان دیگر خودش يک‌پا دين است.
- اروند اوجی آن‌را
mp3
کرده و گذاشته در وب‌لاگ.